Povestea Coregrafică a SUCCESului
![Imagine](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwRKe7LbI2z2N4UX_oexiLYRadaGSMAgpQmSrZ2WuVN9kJDKH4YnhlbhATOMrQRdBJ8laJ94QUfsxHCvgRsYaAcEkskZzUGbIw7SGr7U-lBWgJ486ffQyqbtgezimRKZcAmgtCluHnK3Q/s320/print.jpg)
Când? Duminică, 30 august, ora 17 Unde? Casa de Cultură "Garabet Ibrăileanu" Târgu Frumos" Povestea Coregrafică a SUCCESului este un eveniment care o să vă dezvăluie etapele proiectului "Dansez cu IMPLICARE" în paşi de dans. Duminică veţi vedea o combinaţie între cele 5 dansuri dezvoltate la Durău, veţi asculta imnul ASIRYS, trupa AIR şi Andross cântând, veţi vedea The Next Effect-ul cu o nouă coregrafie, trupele Simonei, o prezentare foto cu evenimentele din Durău, veţi afla cum puteţi participa la următoarele proiecte, iar povestea se va încheia cu un film artistic surpriză. Intrarea va fi 3 lei, iar toţi banii vor fi destinaţi finalizării parcului de joacă ASIRYS. Vă aşteptăm în poveste!