55 de tineri mesageri împotriva discriminării
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbDx-puSGuTN3lcLriDCTYY_-7a3XpbpZFgA7PdopKDq4VC-7Vg5b1FuP8iOHe9vxZqx0VLoQmGfs6coeS8e9tp59KCvPkJIjVGr2gMytktrYuvAgj4QFf2rfnuMyCQWYz9IfGbb6SqsM/s400-rw/dans+Mesageri+impotriva+discriminarii.jpg)
Felicitări celor 55 de tineri care şi-au exprimat dorinţa de a participa! Vă invităm vineri, 5 martie, la ora 18, la Casa de Cultură "Garabet Ibrăileanu" din Târgu Frumos, la o prezentare a proiectului. Va fi o bună ocazie să ne şi cunoaştem.
În decursul zilei de joi, toţi tinerii care s-au înscris vor primi un telefon, pentru a confirma participarea. De asemenea, tot joi vom afişa listele cu grupele. Veţi fi împărţiţi în 4 grupe, iar de sâmbătă, ora 10, începem cursurile.
Nu uitaţi că în funcţie de implicarea voastră, veţi fi selectaţi să mergeţi într-o tabără gratuită la mare şi veţi participa la evenimente culturale naţionale şi internaţionale. Dar despre asta vorbim mai multe vineri...
Comentarii