Vampire Party
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRJOoZknpXBPjcOa8d1Cp7OGF0llA5JpvTAFzEpcH892jYtnCox04sbxr_9xMqGfBEVcNWfmRNpCALL2t9Gv0d02uMM_urLERduCAyhEfS7DGlTI6bF22mOPScRDXqqFdNdHExZyvQp8U/s320-rw/vampire+party+ASIRYS.jpg)
Aşadar vom organiza o petrecere vampirească (ediţia 2) în locul unde se desfăşura cândva "Trandafir de la Moldova", unde încă se mai găsesc ape sulfuroase şi o pădure răcoroasă... în Strunga.
Ce-o să facem la o petrecere cu vampiri, acum când se termină vara?... Cuvintele cheie sunt: prieteni, networking, dans, fotografii, grătar şi voie bună.
Pentru că e petrecere vampirească toată lumea trebuie să se costumeze, în negru şi roşu, cu machiaj sau fără, în funcţie de imaginaţia fiecăruia. Atenţie: cei mai bine costumaţi vampiri vor primi premii atractive!
Ca de obicei, petrecerea se adresează voluntarilor ASIRYS activi şi prietenilor lor şi necesită o contribuţie de 5 lei/participant. Banii se strâng până vineri, ora 19, de Marinela Moldovan şi Andreea Covaliu.
Ne vedem costumaţi, sâmbătă, ora 18, în faţa benzinăriei Petrom.
Comentarii
Track back @ http://vampirescrib.blogspot.com/2010/08/evenimente-vampire-party-in-moldova.html
maine urmeaza sa imi gasesc noantele machiajului potrivit >:)