Misiune imposibilă: BootCamp în Suceviţa
![Imagine](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMCF4KLrT8qcuE300uGzwbudgr64XFGiBuwz1pAN39NZSN6MAOP6q2a3qBmG-yqD-AjGSAu0YmzcO0_GZ5jzfk6R3KdrPNMGzz46QYyOo-gvX1V1FSWNa1cYveSKWq0e1RGmZvLqTDVAM/s200/in+gara+la+5+dimineata+in+Targu+Frumos+ASIRYS.jpg)
Dimineaţă, la ora 5,50, toată lumea era în gară... cu „şifonierul”. Urma să luăm trenul spre Rădăuţi şi-apoi un maxi spre Suceviţa. Toată lumea era somnoroasă, dar veselă. În tren, peripeţii: unii dintre noi ne-am mutat de 3 ori, era cât pe ce să facem cale-ntoarsă, iar un nene ne zâmbea „inocent” prin geamurile de la compartiment... Puţini dintre cei 15 temerari ştiau ce-i aşteaptă... circula un zvon că vom fi cazaţi într-o pensiune tip „spital”, cu surse de căldură incerte, iar masa se spunea că va fi „sumară”. Deja ipotezele exprimate de unii erau destul de pesimiste. Şi iată că după 4 ore şi 50 de minute ajugem la Pesiunea Daiana, din Suceviţa... şi surpriză! Începând de la bucătar până la piscină, saună şi sală de fitness, totul era peste aşteptări... „wow-ul” voluntarilor era semn că se anunţa o săptămână de vis. Şi ca să valorific momentul, pe această cale doresc să mulţumesc managerului şi personalului de la Pensiunea Daiana (Dagida Tur), pentru ospitali