Training în Moldova - 7-14 octombrie 2013
![Imagine](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiu-QoZLuS02tq_BBL7NyjUpKAVVbjg04KT7zbzNVmmP1GJpdEMSjSTSf7lr8sgsSOOT7oGZopeUhJ7tX0__LkENuJ_MMpaWJWCPF1HtDS38qpI0o8PTuArgzGpgLxrOV_k0B_5P2gfvjg/s320/Europe_us_moldova_romania_targu_frumos_asirys.jpg)
Căutăm 2 voluntari activi, care să participe la acest trainingul "Europe is us" organizat în Republica Moldova. Suntem deja la a şaselea proiect de cooperare cu Republica Moldova, primul proiect la care am participat fiind în septembrie 2012. Cum poţi aplica? Înainte de a trimite un email pe adresa: voluntarasirys@gmail.com am vrea să ne asigurăm că ştii care sunt condiţiile de participare într-un proiect internaţional SUPER TINERI, astfel că te invităm să consulţi acest ghid: http://asirys.blogspot.ro/2013/07/ghidul-voluntarului-care-participa.html ! Apoi te invităm să te înscrii în baza de date a organizaţiei: http://asirys.blogspot.ro/2013/01/campanie-de-recrutare-voluntari-2013.html ASIRYS nu percepe niciun fel de taxă de participare sau pregătire, în schimb solicită implicarea activă a celor ce doresc să participe în proiectele organizaţiei. Vom aprecia dacă ne trimiţi CVul, dar nu e suficient, pentru că pentru noi sunt importante faptele! În ge