Training în Polonia: Active against discrimination
![Imagine](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2AeYWW1x_o_9EE0kXt6cXMlW9KMMvVeJkhEx-KQn0UGKa_oa3zUlN5dbt5doWJp0N63xVz8w0ueHpwV89xG-EKscJFcmoUinEQvAer4wANSP136mO3d8EKwcehHdNnJTK9E7Kx_EQ76E/s320/active_against_discrimination_polonia.jpg)
Selectăm 3 persoane, cu vârsta 18 +, pentru a participa la un training despre antreprenoriat social, în Polonia, în perioada 25 octombrie - 2 noiembrie. Cazarea, masa și materialele de training sunt acoperite de organizatori, iar transportul este decontat în limita a 275 euro. Cei care doresc să participe, trebuie să realizeze o activitate sau un eveniment (online sau offline) pe o temă la alegere, în cadrul Centrului de Voluntariat Tîrgu Frumos. Activitatea sau evenimentului poate fi de orice tip (seminar, concurs, atelier, prezentare etc.), important e să fie implementat înainte de a pleca în Polonia. Dacă doreşti să participi în acest proiect şi ai o idee clară de eveniment, te rugăm să ne scrii un mesaj pe www.facebook.com/ASIRYS. Dacă eşti din alt oraş, te aşteptăm cu drag la Tîrgu Frumos ori planifică-ți evenimentul astfel încât să-l poți realiza online. Mai jos puteţi găsiţi câteva informaţii despre proiect. Dacă aveţi întrebări, le aşteptăm pe www.facebook.com/ASIRYS și volun